| Barva | Šedá |
| Barva ciferníku | Šedá |
| Barva řemínku/tahu | Šedá |
| Design | Bez kamínků |
| Chronograf | Žádný chronograf |
| Kolekce | Radiokontrol |
| Luminiscence | Ručičky a indexy super luminova |
| Ostatní | Radiově řízené |
| Pouzdro | Ocel |
| Povrchová úprava - pouzdro | S pvd povlakem |
| Povrchová úprava - řemínek | S pvd povlakem |
| Rozměr | 40x40x11 mm |
| Řemínek | Ocel |
| Sklo | Safírové |
| Styl | Luxusní |
| Šířka řemínku | 23 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Kombinované |
| Typ strojku | Quartz - baterie |
| Ukazatel data | Plně automatický kalendář |
| Určení | Pro muže |
| Váha | 100 g |
| Velikost | Velké (šířka 4 - 5,49 cm) |
| Vodotěsnost | 3 atm/3 bar |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Bering |