| Barva | Hnědá |
| Barva ciferníku | Stříbrná |
| Barva řemínku/tahu | Hnědá |
| Design | Bez kamínků |
| Chronograf | Žádný chronograf |
| Kolekce | Dress |
| Pouzdro | Titan |
| Povrchová úprava - pouzdro | Částečně zlaceno |
| Rozměr | 34x38x8 mm |
| Řada | 3265 |
| Řemínek | Kůže |
| Sklo | Safírové |
| Styl | Klasické |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Analogové |
| Typ strojku | Quartz - baterie |
| Určení | Pro ženy |
| Váha | 23 g |
| Velikost | Střední (šířka 2,5 - 3,99 cm) |
| Vodotěsnost | 5 atm/5 bar |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Boccia titanium |