| Alarm | Multi - několikanásobný |
| Barva | Černá |
| Barva řemínku/tahu | Černá |
| Design | Bez kamínků |
| Chronograf | Žádný chronograf |
| Kolekce | Collection |
| Max. doba chodu | Max. 24 hodin |
| Ostatní | 12/24 hodinový režim |
| Osvětlení | Led diodou |
| Počet alarmů | 1x |
| Pouzdro | Plast |
| Rozměr | 37x44x13 mm |
| Řada | W 800 |
| Řemínek | Plast |
| Sklo | Plastové |
| Stopky | S přesností 1/100 sekundy |
| Styl | Sportovní styl |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Typ | Digitální |
| Typ strojku | Quartz - baterie |
| Ukazatel data | Den v týdnu |
| Určení | Pro muže |
| Váha | 37 g |
| Velikost | Velké (šířka 4 - 5,49 cm) |
| Vodotěsnost | 10 atm/10 bar |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Casio |