| Alarm | Hodinový signál |
| Barva | Černá |
| Barva ciferníku | Modrá |
| Barva řemínku/tahu | Černá |
| Design | Bez kamínků |
| Chronograf | Žádný chronograf |
| Kolekce | G-shock |
| Max. doba chodu | Max. 24 hodin |
| Ostatní | Světové časy |
| Osvětlení | Led diodou - automatické |
| Počet alarmů | 5x |
| Pouzdro | Plast |
| Rozměr | 46x52x15 mm |
| Řada | Awg m100 |
| Řemínek | Plast |
| Sklo | Minerální |
| Stopky | S přesností 1/100 sekundy |
| Styl | Sportovní styl |
| Timer | 1x |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Kombinované |
| Typ strojku | Solární napájení - quartz |
| Ukazatel data | Kalendář |
| Určení | Pro muže |
| Váha | 56 g |
| Velikost | Velké (šířka 4 - 5,49 cm) |
| Vodotěsnost | 20 atm/20 bar |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Casio |