| Alarm | S funkcí snooze |
| Barva ciferníku | Černá |
| Barva řemínku/tahu | Černá |
| Chronograf | 1 chronograf |
| Luminiscence | Ručičky |
| Max. doba chodu | Max. 60 minut |
| Ostatní | Světové časy |
| Osvětlení | Automatické elektrické podsvícení |
| Počet alarmů | 5x |
| Pouzdro | Plast |
| Rezerva chodu | 6 měsíců |
| Rozměr | 43x48x15 mm |
| Řada | Wave ceptor |
| Řemínek | Polyuretan |
| Sklo | Plastové |
| Stopky | S přesností 1/100 sekundy |
| Styl | Sportovní |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Kombinované |
| Typ strojku | Solární napájení - quartz |
| Ukazatel data | Kalendář |
| Určení | Pro muže |
| Velikost | Velké (šířka 4 - 5,49 cm) |
| Vodotěsnost | 100 m - plavání |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Casio |