| Barva | Stříbrná |
| Barva ciferníku | Černá |
| Barva řemínku/tahu | Stříbrná |
| Design | Bez kamínků |
| Chronograf | 3 chronografy |
| Kolekce | Eco drive |
| Max. doba chodu | Max. 60 minut |
| Ostatní | 24 hodinový ciferník |
| Pouzdro | Ocel |
| Rezerva chodu | 5 měsíců |
| Rozměr | 42x46x11 mm |
| Řada | Sport |
| Řemínek | Ocel |
| Sklo | Safírové |
| Stopky | S přesností 1/1 sekundy |
| Styl | Módní |
| Tachymetr | Tachymetr |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Analogové |
| Typ strojku | Solární napájení - citizen ecodrive |
| Ukazatel data | Datumovka |
| Určení | Pro muže |
| Velikost | Velké (šířka 4 - 5,49 cm) |
| Vodotěsnost | 10 atm/10 bar |
| Záruka | 5 let |
| Značka | Citizen |