| Barva ciferníku | Modrá |
| Barva řemínku/tahu | Stříbrná |
| Chronograf | Žádný chronograf |
| Pouzdro | Titan |
| Povrchová úprava - pouzdro | Částečně zlaceno |
| Rezerva chodu | 6 měsíců |
| Rozměr | 24x28x7 mm |
| Řada | Elegant |
| Řemínek | Titan |
| Sklo | Minerální |
| Styl | Módní |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Analogové |
| Typ strojku | Solární napájení - citizen ecodrive |
| Určení | Pro ženy |
| Váha | 31 g |
| Velikost | Střední (šířka 2,5 - 3,99 cm) |
| Vodotěsnost | 50 m - sprchování |
| Záruka | 5 let |
| Značka | Citizen |