| Barva | Černá |
| Barva ciferníku | Černá |
| Barva řemínku/tahu | Černá |
| Design | Bez kamínků |
| Chronograf | Žádný chronograf |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Model strojku | Miyota 2305 |
| Pouzdro | Obecný kov |
| Povrchová úprava - řemínek | S pvd povlakem |
| Rozměr | 45x54x11,5 mm |
| Řemínek | Obecný kov |
| Sklo | Minerální |
| Styl | Módní |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Analogové |
| Typ strojku | Quartz - baterie |
| Ukazatel data | Den v týdnu |
| Určení | Pro muže |
| Váha | 71,5 g |
| Velikost | Velké (šířka 4 - 5,49 cm) |
| Vodotěsnost | 5 atm/5 bar |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Daniel klein |