| Barva ciferníku | Černá |
| Barva řemínku/tahu | Zelená |
| Chronograf | Žádný chronograf |
| Ostatní | Tréningové funkce |
| Osvětlení | Elektrické podsvícení |
| Pouzdro | Polyuretan |
| Rozměr | 25x10,5x mm |
| Řada | Vivofit |
| Řemínek | Polyuretan |
| Sklo | Minerální |
| Styl | Sportovní |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Typ | Digitální |
| Typ strojku | Adaptér - napájení ze sítě |
| Určení | Unisex |
| Váha | 25,5 g |
| Velikost | Střední (šířka 2,5 - 3,99 cm) |
| Vodotěsnost | 50 m - sprchování |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Garmin |