| Barva | Růžové zlato |
| Barva ciferníku | Růžové zlato |
| Barva řemínku/tahu | Růžové zlato |
| Design | S kamínky |
| Chronograf | Žádný chronograf |
| Osazení | Swarovski křišťály |
| Pouzdro | Pozlaceno |
| Rozměr | 44x44x8 mm |
| Řemínek | Pozlaceno |
| Sklo | Tvrzené crystex |
| Styl | Módní |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Analogové |
| Typ strojku | Quartz - baterie |
| Určení | Pro ženy |
| Váha | 92 g |
| Velikost | Velké (šířka 4 - 5,49 cm) |
| Vodotěsnost | 5 atm/5 bar |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Jacques lemans |