| Barva ciferníku | Černá |
| Barva řemínku/tahu | Bicolor |
| Design | S kamínky |
| Chronograf | Žádný chronograf |
| Kolekce | Klasik |
| Osazení | Skleněnými kamínky |
| Pouzdro | Obecný kov |
| Povrchová úprava - pouzdro | Částečně zlaceno |
| Povrchová úprava - řemínek | Částečně zlaceno |
| Rozměr | 28x28x8 mm |
| Řemínek | Obecný kov |
| Sklo | Minerální |
| Styl | Módní |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Analogové |
| Typ strojku | Quartz - baterie |
| Určení | Pro ženy |
| Velikost | Střední (šířka 2,5 - 3,99 cm) |
| Vodotěsnost | 3 atm/3 bar |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Q&q |