| Barva ciferníku | Modrá |
| Barva řemínku/tahu | Bílá |
| Chronograf | Žádný chronograf |
| Luminiscence | Ručičky |
| Pouzdro | Plast |
| Rozměr | 44x50x17 mm |
| Řemínek | Silikon |
| Sklo | Plastové |
| Styl | Módní |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Analogové |
| Typ strojku | Quartz - baterie |
| Ukazatel data | Datumovka |
| Určení | Unisex |
| Velikost | Velké (šířka 4 - 5,49 cm) |
| Vodotěsnost | 30 m - déšť |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Swatch |