| Barva | Modrá |
| Barva ciferníku | Modrá |
| Barva řemínku/tahu | Modrá |
| Design | Bez kamínků |
| Chronograf | Žádný chronograf |
| Luminiscence | Ručičky |
| Osvětlení | Indiglo |
| Pouzdro | Plast |
| Rozměr | 43x50x12 mm |
| Řada | Ironman |
| Řemínek | Kaučuk - pryž |
| Sklo | Plastové |
| Styl | Sportovní styl |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Analogové |
| Typ strojku | Quartz - baterie |
| Určení | Pro muže |
| Určení dětské | Chlapecké |
| Velikost | Velké (šířka 4 - 5,49 cm) |
| Vodotěsnost | 10 atm/10 bar |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Timex |