| Barva ciferníku | Šedá |
| Barva řemínku/tahu | Stříbrná |
| Pouzdro | Ocel |
| Rezerva chodu | 80 hodin |
| Rozměr | 41x41x10 mm |
| Řada | T-classic |
| Řemínek | Ocel |
| Sklo | Safírové |
| Styl | Luxusní |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Analogové |
| Typ strojku | Automat - natahování pohybem ruky |
| Ukazatel data | Datumovka |
| Určení | Pro muže |
| Váha | 150 g |
| Velikost | Velké (šířka 4 - 5,49 cm) |
| Vodotěsnost | 50 m - sprchování |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Tissot |