| Barva ciferníku | Bílá |
| Barva řemínku/tahu | Bílá |
| Chronograf | Žádný chronograf |
| Ostatní | Perleťový ciferník |
| Pouzdro | Pozlaceno |
| Rozměr | 26x30x6 mm |
| Řemínek | Pravá kůže |
| Sklo | Safírové |
| Styl | Luxusní |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Analogové |
| Typ strojku | Quartz - baterie |
| Ukazatel data | Datumovka |
| Určení | Pro ženy |
| Velikost | Střední (šířka 2,5 - 3,99 cm) |
| Vodotěsnost | 30 m - déšť |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Tissot |