| Barva ciferníku | Bílá |
| Barva řemínku/tahu | Černá |
| Chronograf | Žádný chronograf |
| Kolekce | Chemin des tourelles |
| Pouzdro | Pozlaceno |
| Rezerva chodu | 80 hodin |
| Rozměr | 42x48x11 mm |
| Řemínek | Pravá kůže |
| Sklo | Safírové |
| Styl | Módní |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Analogové |
| Typ strojku | Automat - natahování pohybem ruky |
| Ukazatel data | Datumovka |
| Určení | Pro muže |
| Velikost | Velké (šířka 4 - 5,49 cm) |
| Vodotěsnost | 50 m - sprchování |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Tissot |