| Barva ciferníku | Béžová |
| Barva řemínku/tahu | Černá |
| Chronograf | 3 chronografy |
| Luminiscence | Ručičky |
| Max. doba chodu | Max. 30 minut |
| Pouzdro | Ocel |
| Povrchová úprava - pouzdro | S pvd povlakem |
| Rozměr | 43x49x11,2 mm |
| Řemínek | Pravá kůže |
| Sklo | Safírové |
| Stopky | S přesností 1/5 sekundy |
| Styl | Módní |
| Tachymetr | Tachymetr |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Analogové |
| Typ strojku | Quartz - baterie |
| Ukazatel data | Datumovka |
| Určení | Pro muže |
| Váha | 80 g |
| Velikost | Velké (šířka 4 - 5,49 cm) |
| Vodotěsnost | 100 m - plavání |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Tissot |