| Barva | Béžová |
| Barva ciferníku | Stříbrná |
| Barva řemínku/tahu | Béžová |
| Design | Bez kamínků |
| Chronograf | 3 chronografy |
| Model strojku | Epson vh67a1 |
| Ostatní | 24 hodinový ciferník |
| Pouzdro | Ocel |
| Rozměr | 38x42x9 mm |
| Řada | Blake-1 |
| Řemínek | Kůže |
| Sklo | Minerální |
| Styl | Módní |
| Šířka řemínku | 18 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Analogové |
| Typ strojku | Quartz - baterie |
| Ukazatel data | Den v týdnu |
| Určení | Pro ženy |
| Váha | 42 g |
| Velikost | Střední (šířka 2,5 - 3,99 cm) |
| Vodotěsnost | 3 atm/3 bar |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Tommy hilfiger |