| Barva | Hnědá |
| Barva ciferníku | Zlatá |
| Barva řemínku/tahu | Hnědá |
| Design | Bez kamínků |
| Chronograf | Žádný chronograf |
| Kolekce | T-light |
| Pouzdro | Pozlaceno |
| Povrchová úprava - pouzdro | S pvd povlakem |
| Rozměr | 38x42x9 mm |
| Řada | No swiss |
| Řemínek | Kůže |
| Sklo | Minerální |
| Styl | Klasické |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Analogové |
| Typ strojku | Quartz - baterie |
| Určení | Pro muže |
| Váha | 50 g |
| Velikost | Střední (šířka 2,5 - 3,99 cm) |
| Vodotěsnost | 10 atm/10 bar |
| Záruka | 3 roky (2 + 1 zdarma) |
| Značka | Trussardi |