| Barva ciferníku | Stříbrná |
| Barva řemínku/tahu | Zlatá |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Pouzdro | Pozlaceno |
| Povrchová úprava - pouzdro | S pvd povlakem |
| Povrchová úprava - řemínek | S pvd povlakem |
| Rozměr | 43x48x11 mm |
| Řada | Edge romans |
| Řemínek | Pozlaceno |
| Sklo | Minerální se safírovou vrstvou |
| Styl | Módní |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Typ | Analogové |
| Typ strojku | Quartz - baterie |
| Ukazatel data | Datumovka |
| Určení | Pro muže |
| Váha | 159 g |
| Velikost | Velké (šířka 4 - 5,49 cm) |
| Vodotěsnost | 100 m - plavání |
| Záruka | 3 roky |
| Značka | Wenger |